+420 736 460 060

Prima léto na Chalupě Na Mlýně v Jeseníkách

Prima léto na Chalupě Na Mlýně v Jeseníkách

Leto 23 v Chalupě Na Mlýně
Jestliže hledáte letní dovolenou v přírodě plné krásných výhledů a aktivit, Jeseníky jsou pro Vás tou správnou volbou. A navíc pro Vás máme skvělou zprávu - Léto 23 - poskytujeme 20% akční slevu na ubytování v letní sezóně!

Sdílet tento článek na sociálních sítích

Prima léto klepe na dveře

Jedinečné letní dovolené v srdci Jeseníků, v přírodě plné krásných výhledů a aktivit. Pro turisty je k dispozici řada turistických tras na nejvyšší vrchol Moravy, Praděd. Milovníci cyklistiky ocení nádhernou krajinu lemovanou cyklotrasami různých obtížností. Pro Ty co mají rádi Adrenalin je to pouhých 8 km do Bike Centra v Koutech. Zde si také můžete dát prohlídku unikátní elektrárny Dlouhé Stráně. I na výlet do  Dolní Moravy na Stezku v oblacích si můžete za pouhých 30 minut autem můžete dostat. Ptáte seKde je výchozí stanoviště pro Vaše ubytování  ?

Chalupa Na Mlýně

A navíc pro Vás máme skvělou zprávu – poskytujeme akční slevu na ubytování v letní sezóně! Sleva činí 20% na cenu ubytování. Naše chalupa je plně vybavena a nabízí pohodlné ubytování rodinám s dětmi . Navíc zde najdete venkovní terasu s grilem pod prostornou pergolou, kde si můžete vychutnat letní večery.  Zahradní bazén v soukromí útulné zahrady.

Sleva Na Letní pobyt

Jak Na Slevu ??

  1. Rezervujte si týdenní pobyt v letní sezóně (od 1.7.2023 do 31.8.2023)
  2. V registračním formuláři pobytu do pole Promo kód vložte Léto23

A je to ….

Slevový kód

Kalendář a rezervace